КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

20 листопада відбулося пленарне засідання тридцять восьмої сесії Кагарлицької районної ради VII скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії. Головував на засіданні очільник районної ради Іван Семцов. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова Кагарлицької райдержадміністрації Роман Коваленко, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники Кагарлицької міжрайонної прокуратури, поліції та інших правоохоронних органів, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші. Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, у відведений час, депутати районної ради Микола Набок, Іван Лисий та Іван Семцов озвучили свої запити.

 

 

        Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії. Під час засідання розглядалися питання про внесення змін у рішення 29-ї сесії районної ради від 21.12.2017 №264-29-VII «Про районний бюджет Кагарлицького району на 2018 рік» та додатків до нього; про реорганізацію шляхом перетворення Комунального закладу Кагарлицької районної ради «Кагарлицька центральна районна лікарня» у  Комунальне некомерційне підприємство Кагарлицької районної ради «Центральна районна лікарня»; про хід виконання "Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Кагарлицьким районом, здійснення  представницьких та інших заходів на 2016-2018 роки  за 2017 рік та І півріччя 2018 року"; про хід виконання районної "Програми соціального захисту  дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на 2009 –2019 роки за 2017 рік та І півріччя 2018 року"; про звіт редактора газети  «Вісник Кагарличчини» за 10 місяців 2018 року; про управління об'єктами майна спільної власності територіальних громад Кагарлицького району; про надання відпустки голові районної ради; Різне.

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради