КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

День працівників сільського господарства - свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. З нагоди професійного свята кращі працівники агропромислового комплексу Кагарлицького району зібралися 16 листопада в залі Міського центру культури та дозвілля. Гостей  зустріли учасники художньої самодіяльності, дівчата в національному вбранні із запашним короваєм з нового врожаю – символом миру і достатку.

 

 

 Із вітальним словом до шанованих людей звернулися голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, секретар Кагарлицької міської ради Любов Коваль, начальник управління агропромислового розвитку Кагарлицької РДА Валентина Голованчук та голова фермерського господарства «Широкоступ» Олександр Широкоступ.. Вони підбили підсумки сільськогосподарського року і наголосили, що цього року наші аграрії доклали максимум зусиль, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва в Кагарлицькому районі.

 

 

 

В цей день перші особи району та гості висловили слова вдячності сільським трудівникам, лунали найтепліші вітання, вручались грамоти, нагороди, подарунки та квіти кращим працівникам і ветеранам сільськогосподарської ниви. Також під час заходу вручені посвідчення та нагрудний знак "Почесний громадянин Кагарлицького району" Кулініченку Григорію Володимировичу - керівнику СК "Агробізнес" та Широкоступу Олександру Васильовичу - голові ФГ "Широкоступ". Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю вихованців дитячої школи мистецтв, центру творчості, а також вокального гурту "Млада".

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради