КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09201, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

 

28 вересня за участі голови Кагарлицької районної ради Івана Семцова та його заступника Олега Волошина відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Під час засідання розглянуто питання про підсумки збирання ранніх зернових культур урожаю 2018 року та організацію проведення збирання кукурудзи, цукрових буряків та інших сільськогосподарських культур; про роботу виконкому Халчанської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади; про стан готовності об’єктів житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період; різне.

 

 

 

 

На початку засідання Іван Семцов та Віталій Таран виконали приємну місію, вручивши за особистий вагомий внесок у розвиток підприємництва в області, вирішення актуальних соціально-економічних проблем, створення нових робочих місць, активну громадську позицію та з нагоди Дня підприємця Подяку голови Київської обласної державної адміністрації Скуйбіді Олександру Миколайовичу - директору приватного підприємства «Енерго-комфорт».

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради