КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Банерообмін

 

Календар

 

 
 До Дня професійних свят

 

 

15 грудня голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов та в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко привітали працівників районного суду та державної виконавчої служби з професійними святами – Днем працівників суду України та Днем державної виконавчої служби.

Професіонали своєї справи, які стоять на сторожі закону України, приймають поздоровлення в середині першого зимового місяця. День працівника суду було встановлено на державному рівні у 2000-му році відповідним указом президента. З тих пір працівники судової системи відзначають своє свято 15 грудня.

22 липня 2009 року Президент України підписав Указ про започаткування в Україні професійного свята  Дня працівника державної виконавчої служби, яке тепер відзначається щорічно 17 грудня.
Тож вітаючи з професійними святами керівництво району вручили кращим працівникам спільні Подяки районної ради та райдержадміністрації, квіти та подарунки.

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради