КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

 

   На Головну | E-mail

09200, місто Кагарлик Київської області, площа Незалежності, 1. Телефони: (04573) 5-16-40, 5- 40-77, 6-09-34, е-mail: kagrada@ukr.net

Пошук по сайту

 

Головне меню

 

Погода

 

Інтернет-TV

 

Банерообмін

 

 

Календар

 

Привітали журналістів з професійним святом
 

06 червня  голова Кагарлицької районної ради Іван Семцов, в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко, заступник голови райдержадміністрації Світлана Синюк привітали колектив районної газети «Вісник Кагарличчини» з Днем журналіста України та вручили Подяки місцевим майстрам пера.

Звертаючись до працівників медіа сфери, в.о. голови Кагарлицької районної державної адміністрації Роман Коваленко подякував журналістам за їх об'єктивність та активний діалог з місцевою владою, побажав мати якомога більше приводів для добрих новин, незгасної енергії та невичерпного натхнення.

Іван Семцов побажав  місцевим акулам пера наснаги та нових творчих здобутків, а також посадовець зазначив про те, що: «Журналісти, як люди, що володіють інформацією, є силою. Тому дуже важливо, щоб в незалежній, вільній Україні засоби масової інформації не залежали від політиків і не контролювалися ними. Шлях журналіста непростий, потрібно боротися з багатьма спокусами і знаходити лазівки в дії протиборчих сил. Нехай же Кагарлицька журналістика завжди буде свіжою і найцікавішою».

За багаторічну сумлінну працю, високій професіоналізм та з нагоди Дня журналіста спільними Подяками голови райдержадміністрації та голови районної ради були відзначені головний редактор газети «Вісник Кагарличчини» Валентин Владіміров та пенсіонер журналістики Ніна Шульга.

 

 

 

 

Оголошення

 

Опитування

 

Опитування

 

Посилання

 

Новини

   

 

Свята та події

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Лічильник

 

  Юрій Донських-2011 © Офіційний сайт Кагарлицької районної ради